Готуємо технічну допомогу для Франківська, Житомира, Чернівців та наших воїнів

24 березня, 2022

Напад російських військ на Україну змусив більш ніж шість мільйонів українців покинути власні оселі і шукати прихистку в інших громадах. Міста активно готуються до оброни та безперебійного забезпечення жителів до критичних послуг.

Місцевому самоврядуванню довелось створювати центри прийому внутрішньо переміщених осіб, модернізовувати укриття та терміново підсилювати громадську безпеку.

Задля попередження цих проблем зараз ми допомагаємо міським радам Івано-Франківська, Житомира та Чернівців забезпечити для громади наявність додаткових джерел електропостачання. Передамо радам переносні генератори для їх подальшого розміщення та використання в центрах прийому внутрішньо переміщених осіб, лікарнях тощо.

Окрім того, сьогодні як ніколи містам потрібні дрони, щоб завчасно повідомляти про підхід будь-якої військової та цивільної техніки та підтримувати відновлювальні роботи з пошкодженими об’єктами. Цивільні безпілотники можуть використовуватись комунальними службами для пошуку людей на пошкоджених об’єктах і виявляти потенційні перешкод на шляху їх пошуку. А це в свою чергу може значно пришвидшити порятунок постраждалих.

Для налагодження зв’язку та координації між різними комунальними службами, територіальною обороною ми закуповуємо цифрові засоби зв’язку для Чернівців та Житомира.

Агентство ефективних рішень за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС для Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської міських рад планує закупити 30 переносних бензинових генераторів, 16 дронів та декілька десятків цифрових рацій. Надалі ми розповідатимемо про результати цієї роботи. Ніхто сьогодні не стоїть осторонь і кожен робить усе можливе для наближення нашої перемоги! Слава Україні!

Поділитися новиною img img

Читайте також

Передали Івано-Франківську 6 новеньких дронів Autel та DJI
Передали Івано-Франківську 6 новеньких дронів Autel та DJI 13 квітня, 2022
Предали ще пару сучасних безпілотників на Житомирщину
Предали ще пару сучасних безпілотників на Житомирщину 13 квітня, 2022
Продовжуємо надавати технічну допомогу містам та нашим захисникам
Продовжуємо надавати технічну допомогу містам та нашим захисникам Зокрема, придбали та передали перші чотири безпілотники на Житомирщину. 30 березня, 2022