Зустрілись з посадовцями Івано-Франківської міської ради

Зустрілись з посадовцями Івано-Франківської міської ради

Коаліція Прозорі Ради: Івано-Франківська область розширює свою співпрацю із радами Прикарпаття.

Після Коломиї і Бурштина Івано-Франківськ став наступним місто, де експерти разом із представниками міської ради говорили про її здобутки та озвучили рекомендації для покращення роботи.

За результатами дослідження серед 16-ти місцевих рад Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей, Івано-Франківська міська рада посіла четверте місце із показником 71,4%.

Між іншим, якщо виокремити тільки міські ради, з якими працює Коаліція, то Івано-Франківська опинилася на другій позиції, поступаючись першістю тільки Бурштинській міській раді.

Відтак, дві ради із Прикарпаття показали високі показники прозорості роботи.

Водночас, представник Коаліції в Івано-Франківській області Ольга Ничай пропонує керівництву, апарату та депутатам Івано-Франківської міської ради внести зміни до Регламенту міської ради та прибрати норму про обмеження права бути присутнім на засіданні ради громадян за відсутності вільних місць. Водночас, пропонує закріпити в положеннях про постійні депутатські комісії чіткий порядок вільного доступу громадян на засідання депутатських комісій.

Крім того, експерт рекомендує закріпити належним чином механізм оприлюднення результатів поіменного голосування, оприлюднювати проекти рішень ради та виконавчого комітету у відповідності до закону (за 20 робочих днів до дати їх розгляду) та запровадити практику звітування всіх депутатів та міського голови на сайті ради.

Зустрілись з посадовцями Івано-Франківської міської ради
img Дата публікації 24 квітня, 2019