Prozorro 2.0: Чого чекати бізнесу від нового закону про публічні закупівлі?

Prozorro 2.0: Чого чекати бізнесу від нового закону про публічні закупівлі?

Про всі аспекти нового закупівельного законодавства говорили сьогодні в Івано-Франківську провідні експерти у сфері закупівель: заступник генерального директора ДП ПРОЗОРРО Andriy Kuzmenko та партнер юридичної компанії «Праве діло» Mykola Smyrnov.

Щоб дізнатися, які ризики та можливості для бізнесу принесе зміна закону про закупівлі, десятки підприємців зібралися сьогодні у конференц-залі Promprylad.Renovation на відкритому семінарі від Антикорупційна Платформа.

Нагадаємо, 19 вересня Верховна Рада затвердила зміни до закону про публічні закупівлі, які вступають у дію через півроку після публікації. З його прийняттям починається новий етап розвитку сфери закупівель. Замовники отримають можливість швидко купувати товари через “онлайн-каталоги”, відхиляти недобросовісних учасників та захищатися від демпінгу. Водночас, нові правила відкривають ще більше можливостей для бізнесу. Наприклад, виправляти помилки впродовж 24 годин або об'єднуватися між собою для участі у великих тендерах. Разом з цим посилюється відповідальність за порушення закупівельного законодавства.

Щоб розібратись у нововведеннях в залі зібралися як активні учасники ProZorro, які систематично беруть участь у публічних закупівлях, так і новачки, що тільки пробують продавати державі свої товари і послуги.

Ми вдячні спікерам за ґрунтовну інформацію та відкритий діалог із учасниками семінару. Також дякуємо нашим партнерам - Івано-Франківській обласній державній адміністрації та Івано-Франківській міській раді.

Семінар проходив за підтримки Європейського Союзу, у рамках проекту «Боротьба з корупцією та імплементація антикорупційної реформи на регіональному рівні»

Prozorro 2.0: Чого чекати бізнесу від нового закону про публічні закупівлі?
1 /
img Дата публікації 26 вересня, 2019