Провели прес-конференцію Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську

Провели прес-конференцію Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську

Всеукраїнська Коаліція Прозорі Ради: Івано-Франківська область презентувала журналістам результати дослідження прозорості роботи чотирьох рад Прикарпаття: Івано-Франківської, Бурштинської, Коломийської міських рад та Івано-Франківської обласної ради.

У 2018 році Коаліція співпрацювала із 16 місцевими радами Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей, де представлені 12 міських рад і 4 обласних.

В цілому, рейтинг прозорості рад виглядає наступним чином: Бурштинська і Івано-Франківська міськради займають перше і друге місце відповідно серед 12-ти міських рад. Коломийська міськрада у цьому ж рейтингу опинилася на дев’ятому місці.

А ось серед чотирьох обласних рад, де проводилось дослідження, Івано-Франківська облрада посіла останнє, четверте місце.

Представник Коаліція в Івано-Франківській області, юрист Ольга Ничай наголошує, що співпраця із радами це не тільки аналіз, але й рекомендації для подальшого підвищення прозорості їх роботи.

«Коаліція «Прозорі Ради» підсумувала результати першого етапу дослідження. У підсумку кожна рада отримала від експертів ряд рекомендацій. У жовтні цього року буде проведено повторний аналіз. Коаліція переглядатиме рівень імплементації інструментів громадського контролю радами та участі громадян у процесі прийняття рішень. Тож чи зможуть Бурштинська та Івано-Франківська міськради зберегти лідерство, а чи може Коломийська міська та Івано-Франківська обласна ради покращать свої позиції, побачимо восени», - підсумовує Olga Nychay.

Провели прес-конференцію Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську
img Дата публікації 8 травня, 2019