Презентуємо результати громадського контролю прозорості роботи місцевих рад Прикарпаття

Презентуємо результати громадського контролю прозорості роботи місцевих рад Прикарпаття

Всеукраїнська Коаліція Прозорі Ради: Івано-Франківська область продовжує презентувати результати громадського контролю прозорості роботи чотирьох місцевих рад Прикарпаття.

В Івано-Франківській області Коаліція аналізувала роботу Коломийської, Бурштинської, Івано-Франківської міських рад та Івано-Франківської обласної ради.

Після Коломиї представники Коаліції “Прозорі Ради” говорили про здобутки Бурштинської міської ради та озвучили рекомендації для підвищення прозорості її роботи .

Серед 16-ти місцевих рад Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей, Бурштинська міська рада посіла друге місце із показником 72,6 %.

Водночас, якщо розподілити рейтинг на обласні та міські ради, то поміж міських рад Бурштинська займає перше місце.

Приємно, що такий високий показник саме у ради із Прикарпаття, проте робота на цьому ще не завершена.

Так, представник Коаліції в Івано-Франківській області Ольга Ничай пропонує керівництву, апарату та депутатам Бурштинської міської ради доопрацювати закріплений в нормативно-правових актах механізм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в раді, належним чином закріпити порядок оприлюднення рішень виконавчого комітету ради, запровадити практику оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій депутатських комісій та закріпити механізм їх оприлюднення у нормативних актах ради.

Також рекомендує публікувати на офіційному сайті ради інформацію про порядок подачі мешканцями місцевих ініціатив, визначити порядок оприлюднення звітів депутатів та запровадити практику анонсування на сайті ради дати, місця і час звітування депутатів на відкритих зустрічах.

Презентуємо результати громадського контролю прозорості роботи місцевих рад Прикарпаття
img Дата публікації 12 квітня, 2019