Прес-конференція Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську

Прес-конференція Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську

Коломийська та Бурштинська міськради лідирують у рейтингу прозорості та підзвітності від всеукраїнської Коаліції «Прозорі Ради».

Сьогодні представник Прозорі Ради: Івано-Франківська область, юрист Ольга Ничай презентувала журналістам результати громадського моніторингу прозорості та підзвітності чотирьох рад: Івано-Франківської, Коломийської, Бурштинської міських рад та Івано-Франківської обласної ради.

Протягом 2018-2019 років всеукраїнська Коаліція "Прозорі ради" проводила громадське дослідження серед 16-ти місцевих рад (12 міських і 4 обласні ради) у Чернігівській, Полтавській, Рівненській та Івано-Франківській областях. На Прикарпатті представник Коаліції Антикорупційна Платформа співпрацювала із Івано-Франківська міська радаКоломийська міська радаБурштинська міська рада / Burshtyn City Council та Івано-Франківською обласною радою.

Приємно відзначити, що за підсумками другого етапу дослідження знову лідирують ради із Прикарпаття. Так, найкращий результат показала Коломийська міська рада. Тож ми вдячні керуючому справами виконавчого комітету Коломийської міськради Тарасу Кухтару, що приєднався до розмови та розказав про всі нововведення та зміни прийняті радою, а також враження від співпраці із Коаліцію.

Нагадаємо, навесні 2019 року Коаліція провела підсумки першого етапу дослідження➡️ https://cutt.ly/KeA9r7R

А у жовтні 2019 року Коаліція “Прозорі Ради” провела повторний аналіз за підсумками співпраці з органами місцевого самоврядування.

Так, рейтинг прозорості та підзвітності серед міських рад очолила Коломийська міськрада, яка за півроку піднялась на цілих 9 сходинок. Відразу за нею, на другій позиції, опинилась Бурштинська міська рада. Івано-Франківська міськрада змістилась на четверте місце. А ось позиція Івано-Франківської обласної ради залишилась незмінною - четверта (остання) сходинка серед обласних рад.

Прес-конференція Коаліції "Прозорі ради" в Івано-Франківську
img Дата публікації 13 листопада, 2019