Переваги використання Prozorro Market обговорили у Коломийській міській раді

Переваги використання Prozorro Market обговорили у Коломийській міській раді

Про нововведення у закупівельному законодавстві говорили сьогодні із посадовцями Коломийська міська рада, які здійснюють публічні закупівлі в системі Prozorro.

У квітні наступного року входить в дію нова редакція закону “Про публічні закупівлі”, який, серед іншого, вводить обов’язкове проведення допорогових закупівель (від 50 до 200 тисяч гривень). Відтак основна тематика розмови стосувалася ефективного проведення так званих допорогів.

Голова правління Агентства Ефективних Рішень Остап Бринський презентував у Коломиї систему електронних каталогів ProZorro Market. Це новий прогресивний функціонал, який має на меті полегшити замовникам закупівлю необхідного товару, вартість якого не перевищує поріг, встановлений Законом.

Очевидно, що введення в дію нових правил проведення допорогових закупівель додасть замовникам роботи і збільшить відповідальність за їх проведення. ProZorro Market - це своєрідний онлайн-магазин для державних закупівель. Замовникам не потрібно витрачати час на прописування технічних вимог до товарів чи перевіряти кваліфікацію постачальників. Все це вже зроблено адміністраторами електронних каталогів.

В підсумку сторони дійшли згоди в подальшому вдосконалювати процес проведення допорогових закупівель. Тож очікуємо появи нових звітів про укладені договори з використанням е-каталогів.

Антикорупційна ініціатива ЄС

Переваги використання Prozorro Market обговорили у Коломийській міській раді
img Дата публікації 6 грудня, 2019