Коаліція "Прозорі Ради" розпочала роботу з місцевими радами Прикарпаття

Коаліція "Прозорі Ради" розпочала роботу з місцевими радами Прикарпаття

Коаліція Прозорі Ради: Івано-Франківська область розпочала роботу з місцевими радами Прикарпаття, поміж яких - Коломийська міська рада.

Вона стала першою із рад області, де у форматі круглого столу, представники коаліції обговорили здобутки та озвучили рекомендації для підвищення прозорості її роботи.

Експерти моніторили рівень імплементації інструментів громадського контролю: чи закріплені вони в нормативно-правових актах ради, як виконуються на практиці та наскільки зручні у користуванні.

Представник Коаліції в Івано-Франківській області Ольга Ничай надала рекомендації представникам Коломийської міськради щодо того, як підвищити рівень її прозорості, щоб забезпечивши участь громадян у прийнятті рішень. Також під час круглого столу було напрацьовано шляхи імплементації інструментів громадського контролю.

Водночас аналітик Центру Антикорупційна Платформа Остп Бринський розповів про прозорість бюджету міської ради та можливості її підвищення.

Окрім Коломийської міськради Коаліція проаналізувала роботу Бурштинської, Івано-Франківської міських рад та Івано-Франківської обласної ради.

Саме ж дослідження проводилось серед 16-ти рад
в Івано-Франківській, Полтавській, Рівненській та Чернігівській областях.

Коаліція "Прозорі Ради" розпочала роботу з місцевими радами Прикарпаття
img Дата публікації 13 березня, 2019